Ana Sayfa / EKONOMİ / Teknopanel, ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2021’de yer aldı

Teknopanel, ‘Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2021’de yer aldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2021” araştırmasının sonuçları açıklandı. Teknopanel, ilk 1000 firma arasındaki yerini alırken, Teknopanel Yurt Dışı Yatırımlar ve İhracat Müdürü Özgür Devrim Çakır, TİM’in yeni başkanı Mustafa Gültepe’yi tebrik etti.

Mersin, Sakarya, İzmir ve İstanbul’da yer alan 4 fabrikası ve 480 çalışanıyla 5 kıtadaki 102 ülkeye sandviç panel ve EPS ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Teknopanel başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan ‘İSO Birinci 500’ listesinde yerini alan Teknopanel, Türkiye İhracatçılar Meclisi “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı 2021” araştırmasında en çok sandviç panel ihracatı yapan firma olarak listeye girme başarısını gösterdi. Törene Teknopanel Yurt Dışı Yatırımlar ve İhracat Müdürü Özgür Devrim Çakır katılırken, yeni başkan Mustafa Gültepe’yi tebrik ederek görev sürecinde başarılar diledi. Araştırmaya göre, yerli firmalar ilk 1.000’in yüzde 80’ini oluştururken, bu firmalar, ilk 1.000’in toplam ihracatının yüzde 63’ünü gerçekleştirdi. (Mersin Burada)

Hakkında mersinburada

Tekrar kontrol edin

Emekli Evi’nin Gönülden sesler korosu 2. konserini verdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yenişehir Emekli Evi üyelerinden oluşan 70 kişilik ‘Gönülden Sesler Korosu’ ikinci konserini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir