Ana Sayfa / HABERLER / MÜSİAD’dan Başkan Yılmaz’a anlamlı hediye

MÜSİAD’dan Başkan Yılmaz’a anlamlı hediye

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şubesi’nin 20. Genel Kurul Toplantısı yapıldı.Serdar Yıldızgörer’in tekrar başkanlığa seçildiği toplantı sonrası Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’a, katkılarından dolayı plaket yerine adına bağışlanan 30 adet fidanın sertifikası sunuldu.

Mersin Valisi Ali İhsan Su, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, kent protokolü, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile iş insanlarının da hazır bulunduğu genel kurulda Başkan Yılmaz’a, MÜSİAD tarafından adına bağışlanan 30 fidanın sertifikası takdim edildi.

Başkan Yılmaz sertifikasını, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın ve genel kurulda yapılan oylamada yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Serdar Yıldızgörer’in elinden aldı.

MÜSİAD Genel Başkanı Kaan; “Fidanlarınızın, Yeni Nesillere Tabiatın Bir Hediyesi Olmasını Dileriz”

İstanbul İli Çekmeköy ilçesi Ömerli Köyü mevkiinde yer alan MÜSİAD Hatıra Ormanı arazisine dikilen fidanların sertifikasını Başkan Yılmaz’a sunarak, başarılarının devamını dileyen MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan; “Fidanlarınızın umutlarınızla beraber yeşerip,  büyümesini yeni nesillere tabiatın bir hediyesi olmasını dileriz. Güzel ve daha yaşanılabilir bir dünya oluşturmak üzere yapılan katkıya vesile olduğunuz için teşekkürlerimizi sunarız” dedi.(mersinburada)

PAYLAŞIN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Toroslar’dan Yangın Bölgesine Ekipman desteği

Toroslar Belediyesi, orman yangının devam ettiği Silifke ve Aydıncık ilçelerine ekipman desteği ve yardım tırlarını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir