Ana Sayfa / GÜNDEM / Metropoll açıkladı; Halkın yüzde 77’si Vahap Seçer’den memnun

Metropoll açıkladı; Halkın yüzde 77’si Vahap Seçer’den memnun

Halk Tv’de Özlem Gürses’in sunduğu ‘Perdenin Önü  Arkası’ programına katılan Özer Sencar, Metropol Araştıma’nın Mersin’de yaptığı araştırmada halkın yüzde 77’sinin mevcut başkan Vahap Seçer’den memnun olduğunu söyledi.

 

Halk tv’de Perdenin Önü Arkası Programına katılan Özer Sencar Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar tarafından Mersin’de yapılan bir araştırma ile ilgili önemli ayrıntılar paylaştı.

Mersin’de son yapılan bir araştırmaya ilişkin konuşan Sencar, halkın CHP’li Büyükşehir Belediye başkanlarının icraatlarından memnun olduğunu söyledi.

Sencar, “Son yaptığımız araştırmaya göre Mersin’de halkın yüzde 77’si belediye başkanından memnun. Bugün seçime girse daha önce aldığı oydan 10 puan fazla alacak. Bunun iki nedeni var. Bir; siyaseti iki okuyorlar, iyi siyasetçiler. İki;Belediye başkanı olarak iyi icraatları var. Bu durum İzmir için de, Ankara için de, İstanbul ve Adana içinde geçerli” diye konuştu.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir