Ana Sayfa / HABERLER / Mersin’de Tefeci operasyonu; 11 Gözaltı

Mersin’de Tefeci operasyonu; 11 Gözaltı

Mersin Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonlarda  ‘tefecilik ve yağma’ suçlarını işledikleri iddiasıyla 11 kişi gözaltına alınırken, bir kişinin de arandığı bildirildi.

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre KOM Şube Müdürlüğünce “Tefecilik-Yağma” suçu ile ilgili dün kent genelinde   eş zamanlı operasyon yapıldığı kaydedildi.

Yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi.

“Operasyon kapsamında yapılan aramalarda; -1 adet ruhsatsız tabanca, 13 Adet 7*65 mm fişek,  2 adet şarjör, 500 EURO, 200 DOLAR, 2950 TL para, 54 adet 9×19 fişek, 12 adet farklı şahıslar adına düzenlenmiş senetler, 1 Adet Ruhsatsız Av Tüfeği ele geçirildi. Ayrıca Şüpheli H.Ş., S.B.C., C.O., Ş.G., A.S.,A.Y.,A.A., U.S., S.D., İ.A.,M.Ş.K. (11 şahıs) isimli şahıslar yakalanırken, M.P. isimli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalar ise devam etmektedir. Yakalanan şahısların işlemleri bittikten sonra savcılığa sevki sağlanacaktır.    Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” (mersin burada)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir