Ana Sayfa / HABERLER / Masaj Salonuna fuhuş operasyonu

Masaj Salonuna fuhuş operasyonu

Mersin’in merkez ilçesi Yenişehir’de Masaj ve SPA Merkezi‘ne yapılan operasyonda biri yabancı uyruklu 6 kadın gözaltına alındı. Kadınlar ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, fuhuş yaptırıldığı kaydedilen iş yerinde gözaltına alınan iki kişi savcılığa sevk edildi.

 

Mersin Emniyet Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklamada Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğince, Mersin il merkezinde, fuhuş yapan/yaptıran/aracılık eden/yer temin eden şahısların tespitine ve yakalanmalarına yönelik olarak suçla ve suçlularla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.

“Yenişehir İlçesinde masaj ve Spa Merkezi olarak hizmet veren bir iş yerinde yapılan kontroller sonrasında biri yabancı uyruklu olmak üzere toplam 6 bayanın ifadesi sonrasında iş yerinde fuhuş yaptırıldığı tespit edildi, beyanları alınan bayanlar salıverildi. Yabancı uyruklu kadın gerekli işlemler için Göç idaresine teslim edildi. Olayın şüphelisi 2 şahıs Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlandıktan sonra mevcutlu olarak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” (mersin burada)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir