Ana Sayfa / HABERLER / Hüseyin Bünül, Anneler Günü’nü kutladı

Hüseyin Bünül, Anneler Günü’nü kutladı

Dünya Bilim Sağlık Ekoloji Vakfı üyesi Hüseyin Bünül, Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Bünül açıklamasında ‘Sonsuz sevginin ve merhametin sahibi tüm annelerimizin  günü kutlu olsun’ dedi.

Anneler Günü nedeniyle yazılı açıklama yapan Dünya Bilim Sağlık Ekoloji Vakfı üyesi Hüseyin Bünül önemli mesajlar verdi.

Pandemi nedeniyle hayat şartlarının zorlaştığına vurgu yapan Bünül, “ Bilindiği gibi her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanıyor. Anneler Günü’nü bir güne, haftaya sığdırmak annelere yapılabilecek en büyük haksızlıktır. Anneler doğumumuzdan itibaren gece demeden, gündüz demeden, tüm yaşamlarını çocuklarına adıyorlar. Sevgisini, merhametini ve şefkatini sonsuz bir şekilde çocuklarına hiçbir karşılık beklemeden sunan annelerin hakları asla ödenmez.” dedi.

Pandemi nedeniyle yaşanan sokağa çıkma kısıtlamalarına dikkat çeken Bünül, “ Dünyada ve ülkemizde can kayıplarına neden olan koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanmaktadır. Bu kısıtlamalardan kaynaklı zamanımızın büyük bir kısmını evde geçiriyoruz. Ve toplumumuzda bilinir ki evde tüm yük annelerin omuzlarındadır. Bu kısıtlamalar döneminde annelerin yükü daha da artmıştır. Annelerin  yaşamını kolaylaştırmak, yüklerini azaltmak hepimizin onlara karşı sorumluluğudur aynı zamanda. Bu vesileyle tüm Annelerini anneler gününü kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi. (mersinburada)

PAYLAŞIN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Korona tablosu: 51 vefat, 5 bin 294 vaka

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 51 kişi daha hayatını kaybetti, 5 bin 294 yeni vaka ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir