Ana Sayfa / ETKİNLİKLER / Halkkent’te müzik sesleri yükseldi

Halkkent’te müzik sesleri yükseldi

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin yerel müzisyenlere destek vermek amacıyla düzenlediği sosyal mesafeli konserler, Halkkent’te kurulan sahne ile 4 noktaya ulaştı. Düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandemininekonomik yükünü biraz olsun atma fırsatı bulurken, vatandaşlar da keyifli zaman geçiriyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi’nin düzenlediği sosyal mesafeli konserler devam ediyor. Pandemi döneminde oldukça zor günler geçiren müzisyenlere destek olmak amacıyla başlatılan konser etkinlikleri Halkkent’te de kurulan sahne ile 4 noktaya taşındı.

Halkkent’ten de müzik sesleri yükseldi

Marina Akustik Sahne, Atatürk Parkı Park Kafe Yanı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanına ek olarak Toroslar Halkkent Turgut Özal Bulvarı’na kurulan sahnelersayesinde Toroslar’dan da müzik sesleri yükseldi.Halkkent’te kurulan sahnede ilk olarak Grup Sibemol, Grup Divane ve Fasıl 33 performanslarını sergiledi.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminingetirdiği ekonomik zorluğu bir nebze de olsa atarken vatandaşlar da keyifli vakit geçiriyor.

Konserler devam edecek, müzisyenlere destek sürecek

19 Haziran’da Marina Akustik Sahne’de 17:00’de Zaferenofficial, 18.30’da Grup Balaban, 20.00’de AG Band,Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanında (uçak maketi civarı)17:00’de Grup Arpej, 18.30’da Esrarengiz ve 20.00’deSanat Sokağı sahne alacak.

Atatürk Parkı Park Kafe yanında kurulacak sahnede 16.30’da Grup Mango, 18.00’de Grup Flash, 19.30’daGrup Şafak, Halkkent Turgut Özal Bulvarı üzeri Devlet Parkı’na kurulacak sahnede 16:30’daKırık Sazlar,18:00’de Güneş Korosu, 19:30’da Demir&Orkestrasışarkılarını seslendirecek.(mersinburada)

PAYLAŞIN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Toroslar’dan Yangın Bölgesine Ekipman desteği

Toroslar Belediyesi, orman yangının devam ettiği Silifke ve Aydıncık ilçelerine ekipman desteği ve yardım tırlarını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir