Ana Sayfa / İLÇELER / Güler Bozyazı’da göreve başladı

Güler Bozyazı’da göreve başladı

Bozyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine getirilen Sema Güler, Beden eğitimi öğretmenleri ile toplantıda buluştu. 

Yeni göreve başlayan Bozyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sema Güler, ilk olarak Bozyazı da görev yapan beden eğitimi öğretmenleri ile ilçede yapılan ve yapılabilecek gençlik ve spor faaliyetleri, öğrencileri spora teşvik yönünde yapılması gerekenler konular hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Güler, “Bozyazı İlçemizde okuyan öğrencilerimiz başta olmak üzere 7’den 70’e tüm ilçe halkımızı spora yönlendirmek için neler yapabileceğimizi İlçede görev yapan beden eğitimi öğretmenlerimizle birlikte istişare ettik. Karşılıklı yaptığımız görüş alışverişlerinin ardından Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün projelerini Bozyazı ilçesinde yaşayan herkese spor yaptırma adına en kısa zamanda hayata geçirmeyi hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı. (mersin burada)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir