Ana Sayfa / MANŞET / Demokrat Partililer iftar’da buluştu

Demokrat Partililer iftar’da buluştu

Mersin’in tanınmış iş insanı Sedat Erdal, Demokrat Parti (DP) Mersin il ve ilçe teşkilatlarıyla iftar yemeğinde buluştu. DP’nin Gültekin Uysal liderliğinde çok büyüdüğünü belirten Erdal, DP’nin Türkiye için büyük bir umut olduğunu söyledi.

Edinilen bilgilere göre İnşaat, tarım ve gayrimenkul başta olmak üzere birçok alanda faaliyet sürdüren Mersin’in tanınmış başarılı iş insanı Sedat Erdal, DP Mersin il ve ilçe teşkilatlarıyla bir iftar buluşturması gerçekleştirdi.

DP’nin Mersin yapılanmasında emeği geçmiş olan iş adamı Sedat Erdal’a ait SE-BA adlı iş yerinde gerçekleşen iftar buluşmasına DP’nin Mersin il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ile il ve ilçe yöneticileri katıldı. Demokrat partili yöneticileriyle bir araya gelmekten büyük bir onur duyduğunu belirten Erdal, her zaman onlar için elinden ne gelirse yapacağını dile getirdi.

Konuklarıyla birebir ilgilenen Erdal, sıcak ve samimi geçen iftar buluşmasında yaptığı konuşmada Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini ve DP’ye bu önemli süreçte önemli görevler düştüğünü kaydetti. DP’li kadroların güçlü ve başarılı kadrolardan oluştuğuna dikkat çeken Erdal, ülkenin kalkınması için ellerinden ne gerekirse yapacaklarının altını çizdi.

DP’nin Gültekin Uysal liderliğinde çok büyüdüğünü belirten Erdal, DP’nin Türkiye için büyük bir umut olduğunu söyledi.

DP’li yöneticiler de Sedat Erdal’a kendilerinin yanında olduğu için ve desteğini hiç esirgemediği için teşekkür ettiler.

Ülkede yaşanan yüksek hayat pahalılığı, ekonomik kriz ve işsizlik ile görüş alışverişin alındığı buluşmada, bu sorunlara karşı geliştirilecek çözüm projelerinin DP genel merkezine raporlar halinde sunulması ele alındı. (mersin burada)

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir