Ana Sayfa / FİRMALAR / BN Hotel Avrupa’dan tescillenecek

BN Hotel Avrupa’dan tescillenecek

Mersin’de Wellness, SPA ve Termal konseptiyle yerli ve yabancı konuklarını ağırlayan ve Türkiye’nin en nitelikli otellerinden biri konumundaki BN Hotel,  Avrupa’da tescilleniyor.

 

Mineral açısından oldukça zengin doğal termal kaynak suyu, 11500 m2 SPA alanı ve sunduğu nitelikli hizmetle Wellness turizmine farklı bir boyut katan BN Hotel’in tesis kalitesi, medikal turizm alanında Avrupa’nın en prestijli kurumlarından biri olan Almanya Medikal Wellness Birliği tarafından belgelendiriliyor.

 

Açıldığı günden bu güne dek uluslararası otelcilik standartlarının; bedensel ve ruhsal sağlık ve rahatlığı amaçlayan wellness konsepti çerçevesinde uygulanmasında örnek teşkil eden tesislerden olan BN Hotel, bu önemli sertifika ile birlikte tesis ve hizmet niteliğini Avrupa Birliği ülkelerinde de tescillemiş olacak.

BN Hotel Genel Müdürü Alp Atilla ve Termal & SPA Müdürü Pınar Kurt’un ev sahipliğinde, Almanya Medikal Wellness Birliği Başkanı Sayın Lutz Lungwitz ve Mersin’in önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleştirilecek sertifika teslim töreni, 18 Ocak saat 15.00’te BN Hotel Akdeniz Konferans Salonu’nda yapılacak. (mersin burada)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir