Ana Sayfa / EKONOMİ / Başkan Seçer İş insanlarıyla buluştu

Başkan Seçer İş insanlarıyla buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer bir grup iş insanı ile buluştu. Buluşmada Mersin ve ülke gündemindeki gelişmeler ele alınırken, Sedat Erdal, Mersin’e yaptığı başarılı katkılardan dolayı başkan Vahap Seçer’e teşekkür etti.

Edinilen bilgilere göre İnşaat, tarım ve gayrimenkul başta olmak üzere birçok alanda faaliyet sürdüren tanınmış başarılı iş insanı Sedat Erdal, Mersin’in başarılı iş insanlarıyla Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’le yemekli bir buluşma gerçekleştirdiler.

Bir restaurantta gerçekleşen Sıcak ve samimi geçen buluşmaya Sait Serttaş, Bekir Serttaş, Nuh Yükselgüngör, Doğan Narin, Özalp Toros, Mehmet Eser, Mehmet Sabah, Rişal Sarvan, Mehmet Aydın, Mert Hazar katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer buluşmada yaptıkları başarılı hizmetleri anlatırken, Mersin için çok güzel hizmetlerde bulunduklarını aktardı.

Verimli geçen buluşmada iş insanları yaptıkları yatırımlar ve yapacakları çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunurken, Sedat Erdal da yaptıkları çalışmaları anlattı. Mersin ve ülke için her iş insanının elinden gelen katkıyı vermesi gerektiğini belirten Erdal, Mersin ve ülkenin daha iyi bir yere gelmesi gerektiğini dile getirdi.

Mersin Büyükşehir belediye başkanı Vahap Seçer’in başarılı bir belediye başkanı olduğuna dikkat çeken Erdal, iş insanlarının başkan Seçer’e istediği an ulaşabildiğini ve başkan Seçer’in iş insanlarını her zaman dinlediğini kaydetti.

Aylık geleneksel hale gelen bu buluşmaların devam edeceğinin bilgisini veren Erdal, kendilerini dinledikleri ve zaman ayırdıkları için başkan Seçer başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti. (mersin burada)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mezitli Belediyesi, antik liman için harekete geçiyor

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, meclis toplantısında, üyelere Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Aratos’un anıt mezarı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir