Ana Sayfa / HABERLER / Ali Bilgin Ramazan Bayramını kutladı

Ali Bilgin Ramazan Bayramını kutladı

Öz Orman İş Sendikası Genel Sekreteri  Ali Bilgin yayınladığı açıklamada Ramazan Bayramını kutladı. Bilgin, ‘Ramazan Bayramının tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini dilerim” dedi.

Pandemi gölgesinde ve İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırıları gölgesinde kutlanacak olan Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı açıklama yayınlayan Öz Orman İş Sendikası Genel Sekreteri Ali Bilgin önemli mesajlar verdi. Bilgin tüm üyeleri başta olmak üzere İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını kutladı.

Bayramların insanlar arasında dayanışma, kardeşlik ve beraberliğin daha da güçlenmesine vesile olduğuna dikkat çeken Bilgin, “Dünyamızda ve ülkemizde son bir yıldır yaşanan pandemi nedeniyle on binlerce insan yaşamını yitirdi. Yine islam coğrafyasında savaşlar, kan ve gözyaşı dinmiyor. Son birkaç gün içinde tüm dünyanın gözleri önünde Filistin’de bir insanlık dramı yaşanıyor. Böylesi  bir süreçte Ramazan Bayramını karşılıyoruz. Bayramlar, birlik, beraberlik ve dayanışmanın zirve yaptığı günlerdir. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, bayramın ülkemiz başta olmak üzere tüm İslam Alemi’ne huzur, barış ve mutluluk getirmesini dilerim.” dedi. (Mersin Burada)

PAYLAŞIN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Korona tablosu: 51 vefat, 5 bin 294 vaka

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 51 kişi daha hayatını kaybetti, 5 bin 294 yeni vaka ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir