Ana Sayfa / Konserler / Mersinliler birlikte söyledi, ‘Ben Yoruldum Hayat’

Mersinliler birlikte söyledi, ‘Ben Yoruldum Hayat’

Geçtiğimiz yıllarda ‘Ben yoruldum hayat’ şarkısı ile çıkış yapan ve müzikseverlerin gönlünde taht kura Mümin Sarıkaya 5.Ramazan etkinlikleri kapsamında Mersin’de sahne aldı.

‘Dur diyemem’ şarkısı ile Mersinli sevenlerinin karşısına çıkan Mümin Sarıkaya, söz ve müziği kendisine ait olan ‘Al başımdan bu dertleri’ şarkısını konserinin ikinci parçası olarak seslendirdi.

Barış Manço’nun ‘Ben bilirim’ isimli parçasına kendine has yorumu ile can veren sanatçı, Atatürk Parkı’nı dolduran Mersinlileri coşturdu. Dillerden düşmeyen şarkısı ‘Ben Yoruldum Hayat’ı hayranlarının yanına inerek birlikte seslendiren sanatçı, hayranlarını kırmayarak selfie çektirdi. Sarıkaya, vatandaşların ‘yüreğine sağlık’ ve ‘bir daha’ tezahüratları eşliğinde yoğun istek üzerine şarkıyı iki kez seslendirdi.

Coşkunun bir an olsun durmadığı konserde bağlama da çalan sanatçı seslendirdiği parçalar ile vatandaşları eğlendirirken, oy farfara, hüdayda, bahça duvarından aştım gibi sevilen hareketli türküler eşliğinde sahnede çiftetelli oynadı. Mersin Atatürk Parkı’nda gerçekleşen ve yüzlerde insanın katılım gösterdiği konserde tempo bir an olsun düşmedi ve vatandaşlar doyasıya eğlendi. (www.mersinburada.com)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mersin’de gıda seferberliği!

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 11 Mart’tan bu yana etkilerini gösteren Koronavirüs salgını sürecinde ekonomik olarak darda ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir